KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916519

nr 1291 6519

Carl Delden

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, "Trädgårdsmöbeln". Signerad. Olja på pannå, 34x39 cm

Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:35:28

24/11 06:29:09 1      Vinnande bud

Carl Delden

Läs mer om Carl Delden